2.8 - 4.8.2019



Court 2 / Day 2

-73 Взрослые (Female)
1
Zhaқsybaeva Fatyma

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/16
25:5
08:15:00
Yrhebai Aizere

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-62 Взрослые (Female)
2
Zhұmatai Hүldana

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/16
5:3
08:25:10
Ysakova Aryna

Pavlodar oblysy, Pavlodar

3
Zhubanova Peryzat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
15:2
08:33:52
Kasenova Azalyia

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

4
Nұrғazyқyzy Amyna

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/16
11:9
08:46:37
Khozhamuratova Symbat

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-53 Взрослые (Female)
5
Kaiyrzhankyzy Tansholpan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/16
3:8
08:59:47
Қosmaxanbet Botahөz

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

6
Vasenkova Liubov

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

1/16
39:1
09:07:49
Kadyrova Aқbota

Batys Қazaқstan oblys, Aқsai

-46 Взрослые (Female)
7
Manasyp Nurai

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
0:4
09:19:45
Achylova Shasanam

Almaty қalasy , Almaty қalasy

-73 Взрослые (Female)
8
Elubai Aihul

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
10:8
09:39:00
Zhaқsybaeva Fatyma

Maңғystau oblysy, Aқtau

9
Kopbolsynova Meruert

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
14:9
09:49:55
Kulbaeva Aidana

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

10
Orynbasar Aitolқyn

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
33:3
09:58:20
Tohai Asem Ai

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

11
Sultanbekova Fatyma

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
0:3
12:07:36
Kazhymova Aiherym

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

-62 Взрослые (Female)
12
Ymanbekova Hүlіm

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
1:0
10:16:35
Zhұmatai Hүldana

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

13
Borankulova Albyna

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
0:3
12:08:26
Әlzaқ Ғanyia

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

14
Ysmahulova Akbota

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
5:4
10:23:08
Zhubanova Peryzat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

15
Nұrғazyқyzy Amyna

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
25:0
10:32:49
Serykbai Zhadyra

Zhambyl oblysy, Taraz

-53 Взрослые (Female)
16
Aldanhorova Faryza

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
10:1
10:45:37
Қosmaxanbet Botahөz

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

17
Sultanbaeva Aiherym

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
2:12
10:57:55
Mambetova Laura

Pavlodar oblysy, Pavlodar

18
Mahymova Aidana

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
0:1
11:09:51
Esberhenova Ainur

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

19
Vasenkova Liubov

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

1/8
13:8
11:09:59
Kazhtaeva Arailym

Aқmola oblysy, Kөkshetau

-46 Взрослые (Female)
20
Edіlbaeva Aidana

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
9:8
11:21:26
Achylova Shasanam

Almaty қalasy , Almaty қalasy

21
Sabyr Anarhul

Pavlodar oblysy, Pavlodar

1/8
6:5
11:33:19
Tasbolat Arailym

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

22
Baқytkalyeva Ayda

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
8:1
12:10:19
Medelbek Ainur

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

23
Kenes Dana

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
8:7
12:21:42
Eralhan Balausa

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

-73 Взрослые (Female)
24
Elubai Aihul

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
5:1
12:35:28
Kopbolsynova Meruert

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

25
Orynbasar Aitolқyn

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

Semi-finals
10:8
12:07:36
Kazhymova Aiherym

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

-62 Взрослые (Female)
26
Ymanbekova Hүlіm

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Semi-finals
0:1
12:08:26
Әlzaқ Ғanyia

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

27
Ysmahulova Akbota

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

Semi-finals
2:15
13:01:30
Nұrғazyқyzy Amyna

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-53 Взрослые (Female)
28
Aldanhorova Faryza

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Semi-finals
20:10
13:13:08
Mambetova Laura

Pavlodar oblysy, Pavlodar

29
Esberhenova Ainur

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

Semi-finals
39:6
13:22:35
Vasenkova Liubov

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

-46 Взрослые (Female)
30
Edіlbaeva Aidana

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
4:1
13:33:11
Sabyr Anarhul

Pavlodar oblysy, Pavlodar

31
Baқytkalyeva Ayda

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

Semi-finals
2:12
13:44:34
Kenes Dana

Zhambyl oblysy, Taraz

-73 Взрослые (Female)
32
Elubai Aihul

Atyrau oblysy, Atyrau

Final
12:1
13:58:01
Orynbasar Aitolқyn

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-62 Взрослые (Female)
33
Әlzaқ Ғanyia

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

Final
8:18
14:12:30
Nұrғazyқyzy Amyna

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-53 Взрослые (Female)
34
Aldanhorova Faryza

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Final
16:13
14:27:00
Esberhenova Ainur

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-46 Взрослые (Female)
35
Edіlbaeva Aidana

Atyrau oblysy, Atyrau

Final
11:12
14:41:12
Kenes Dana

Zhambyl oblysy, Taraz