2.8 - 4.8.2019



Court 1 / Day 2

-54 Взрослые (Male)
1
Smankulov Askar

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

1/16
7:21
08:58:48
Daulet Alymzhan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

2
Amanzholov Ravyl

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/16
35:11
08:58:55
Alpysbai Akzhyhyt

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

3
Zhұmaғalyev Dәulet

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
8:29
08:59:03
Temіrhan Samat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

-63 Взрослые (Male)
4
Mambetmұratov Saparkeldі

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/16
2:0
08:59:17
Rustembek Dastan

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

5
Mukamyrov Almas

Zhambyl oblysy, Taraz

1/16
31:19
09:30:36
Maratuly Ernur

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

6
Zhumabek Dymat

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/16
24:4
09:30:42
Ermekov Myras

Atyrau oblysy, Atyrau

7
Shymyrbai Sahynysh

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
5:11
10:49:08
Serіkұly Arman

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

8
Useinov Azamat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/16
32:11
10:49:13
Khabarov Ruslan

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

-74 Взрослые (Male)
9
Efremov Pavel

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
5:1
10:49:33
Kubehenov Ғalymzhan

Maңғystau oblysy, Aқtau

10
Burshakbaev Ymanzhusup

Pavlodar oblysy, Pavlodar

1/16
15:23
10:49:39
Nohaibai Berdybek

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

11
Ymanbek Ahan

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
9:26
10:49:46
Saken Құlzhabek

Zhambyl oblysy, Taraz

12
Zhөkenov Nұrbek

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

1/16
4:13
10:49:50
Abduvalyev Dylmurad

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-54 Взрослые (Male)
13
Manasov Nursultan

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
4:24
10:48:52
Daulet Alymzhan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

14
Nurbaev Beibarys

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
16:19
10:57:20
Lesbek Bekzat

Zhambyl oblysy, Taraz

15
Kayrhalyev Aly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
26:6
12:53:56
Amanzholov Ravyl

Maңғystau oblysy, Aқtau

16
Temіrhan Samat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

1/8
26:6
14:54:12
Danyiar Әdіlzhan

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-63 Взрослые (Male)
17
Rahymbek Asylan

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

1/8
9:5
12:54:29
Mambetmұratov Saparkeldі

Maңғystau oblysy, Aқtau

18
Mukamyrov Almas

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
3:0
13:04:56
Zhumabek Dymat

Almaty oblysy, Taldyқorғan

19
Dүisenov Shamsat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

1/8
10:20
12:54:47
Serіkұly Arman

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

20
Useinov Azamat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
16:3
12:54:58
Ysahulov Damyr

Pavlodar oblysy, Pavlodar

-74 Взрослые (Male)
21
Sandybaev Shynhys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/8
33:8
12:53:18
Efremov Pavel

Almaty қalasy , Almaty қalasy

22
Nohaibai Berdybek

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
45:46
13:05:46
Shaidіldә Bekzat

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

23
Mellatov Almas

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
39:17
14:46:07
Saken Құlzhabek

Zhambyl oblysy, Taraz

24
Abduvalyev Dylmurad

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
33:2
14:46:12
Amanheldyev Elnur

Batys Қazaқstan oblys, Aқsai

-87 Взрослые (Male)
25
Urazbaev Nartai

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
22:27
14:46:49
Mazhytov Ұluhbek

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

26
Zhakyp Beibarys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/8
10:12
14:46:53
Tuleuhanov Sahyndyk

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

27
Akmahanbetov Kuanysh

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/8
11:20
14:46:58
Amanzhol Arlan

Pavlodar oblysy, Pavlodar

28
Kyrhyzbaev Bakdaulet

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
2:22
14:47:02
Құlymbet Saғy

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

-54 Взрослые (Male)
29
Daulet Alymzhan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Semi-finals
10:18
14:54:28
Lesbek Bekzat

Zhambyl oblysy, Taraz

30
Kayrhalyev Aly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

Semi-finals
15:18
15:16:41
Temіrhan Samat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

-63 Взрослые (Male)
31
Rahymbek Asylan

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

Semi-finals
11:23
16:10:17
Mukamyrov Almas

Zhambyl oblysy, Taraz

32
Serіkұly Arman

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

Semi-finals
9:12
16:10:11
Useinov Azamat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

-74 Взрослые (Male)
33
Sandybaev Shynhys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Semi-finals
35:12
14:46:18
Shaidіldә Bekzat

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

34
Mellatov Almas

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
48:14
15:36:51
Abduvalyev Dylmurad

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-87 Взрослые (Male)
35
Mazhytov Ұluhbek

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

Semi-finals
7:20
15:18:50
Tuleuhanov Sahyndyk

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

36
Amanzhol Arlan

Pavlodar oblysy, Pavlodar

Semi-finals
1:13
15:53:10
Құlymbet Saғy

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

-54 Взрослые (Male)
37
Lesbek Bekzat

Zhambyl oblysy, Taraz

Final
2:22
16:06:58
Temіrhan Samat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

-63 Взрослые (Male)
38
Mukamyrov Almas

Zhambyl oblysy, Taraz

Final
0:2
16:25:45
Useinov Azamat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

-74 Взрослые (Male)
39
Sandybaev Shynhys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Final
15:13
15:36:59
Mellatov Almas

Atyrau oblysy, Atyrau

-87 Взрослые (Male)
40
Tuleuhanov Sahyndyk

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

Final
17:18
15:53:17
Құlymbet Saғy

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy