2.8 - 4.8.2019



Court 1 / Day 1

-58 Взрослые (Male)
1
Dүisenov Dәuren

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

1/16
8:3
09:10:01
Abdyrashev Saparғaly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

2
Zholdybaiұly Medet

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/16
3:0
12:09:01
Almaz Іlesken

Batys Қazaқstan oblys, Aқsai

3
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

1/16
31:12
09:10:12
Rysbek Kudaimendy

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

87+ Взрослые (Male)
4
Muhtarov Adylbek

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

1/16
21:3
09:09:48
Diusembyn Ersultan

Aқmola oblysy, Kөkshetau

-68 Взрослые (Male)
5
Dіnmұhanbet Nүsіpaly

Zhambyl oblysy, Taraz

1/16
3:0
12:09:35
Bysembaev Danyiar

Maңғystau oblysy, Aқtau

6
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/16
26:5
09:29:37
Kaby Maksat

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

7
Sydykov Dones

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
13:22
09:52:28
Ermekbai Әlіbek

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

8
Bolatov Alymzhan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
12:5
09:52:32
Sabuov Aktan

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

9
Nұrlan Dәuіrzhan

Batys Қazaқstan oblys, Aқsai

1/16
3:24
12:30:31
Arapbai Erasyl

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-58 Взрослые (Male)
10
Ysқaқ Eldos

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
25:3
10:22:30
Dүisenov Dәuren

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

11
Kayyrbai Salym

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
13:24
10:22:36
Abdrash Aian

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

12
Bazarbaev Әdіlet

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
12:2
12:09:01
Zholdybaiұly Medet

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

13
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
2:0
10:52:09
Nazarov Mұra

Maңғystau oblysy, Aқtau

87+ Взрослые (Male)
14
Shakyev Umbet

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
2:0
12:30:43
Muhtarov Adylbek

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

15
Kubaev Marlen

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/8
0:1
12:30:48
Ly Ruslan

Pavlodar oblysy, Pavlodar

16
Khasenov Bauyrzhan

Almaty oblysy, Қaskelen

1/8
31:9
12:30:53
Abdrahman Bahdat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

17
Besbaev Olzhas

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
3:15
12:30:58
Abylkas Erkebulan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

-80 Взрослые (Male)
18
Myrzabaev Nurlan

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
25:10
13:15:01
Mardyev Eldar

Almaty oblysy, Taldyқorғan

19
Mamyraly Nurlan

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
14:13
13:15:07
Zhaksylyk Bauyrzhan

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

-68 Взрослые (Male)
20
Kurmanhazy Dyas

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/8
2:0
12:09:35
Dіnmұhanbet Nүsіpaly

Zhambyl oblysy, Taraz

21
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
23:3
14:29:12
Ermekbai Әlіbek

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

22
Қozhahmet Almat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

1/8
13:5
14:29:17
Bolatov Alymzhan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

23
Arapbai Erasyl

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
17:2
14:29:23
Seitov Alyhan

Atyrau oblysy, Atyrau

-58 Взрослые (Male)
24
Ysқaқ Eldos

Zhambyl oblysy, Taraz

Semi-finals
26:4
14:29:37
Abdrash Aian

Қaraғandy oblysy, Қaraғandy

25
Bazarbaev Әdіlet

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Semi-finals
6:7
14:29:43
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

87+ Взрослые (Male)
26
Shakyev Umbet

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
15:7
15:00:49
Ly Ruslan

Pavlodar oblysy, Pavlodar

27
Khasenov Bauyrzhan

Almaty oblysy, Қaskelen

Semi-finals
11:5
15:00:57
Abylkas Erkebulan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

-80 Взрослые (Male)
28
Adylhan Rahym

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Semi-finals
7:4
15:24:44
Myrzabaev Nurlan

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

29
Mamyraly Nurlan

Zhambyl oblysy, Taraz

Semi-finals
5:30
15:24:50
Orynbek Zhandos

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-68 Взрослые (Male)
30
Kurmanhazy Dyas

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Semi-finals
11:17
15:28:53
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

31
Қozhahmet Almat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy

Semi-finals
30:18
15:47:55
Arapbai Erasyl

Tүrkіstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-58 Взрослые (Male)
32
Ysқaқ Eldos

Zhambyl oblysy, Taraz

Final
6:3
15:37:01
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

87+ Взрослые (Male)
33
Shakyev Umbet

Atyrau oblysy, Atyrau

Final
11:30
16:04:47
Khasenov Bauyrzhan

Almaty oblysy, Қaskelen

-80 Взрослые (Male)
34
Adylhan Rahym

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Final
17:6
16:04:23
Orynbek Zhandos

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-68 Взрослые (Male)
35
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

Final
24:14
16:12:30
Қozhahmet Almat

Shymkent қalasy, Shymkent қalasy