2.8 - 5.8.2018



Взвешивание 2-го дня с 13:00 до 15:00

Court 2 / Day 1

-63 Взрослые (Male)
1
Kairat Nurdaulet

Almatynskaia oblast, Қaskelen

1/32
7:27
08:27:50
Manap Abdzhalyl

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

2
Useinov Azamat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/32
8:20
08:35:02
Abdyrashev Saparғaly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

3
Erzhanov Olzhas

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/32
1:6
08:45:57
Nabyev Tahyr

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-74 Взрослые (Male)
4
Zhakyp Beibarys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/16
23:3
08:56:14
Amanheldyev Elnur

Batys Қazaқstan oblysy, Aқsai

-63 Взрослые (Male)
5
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/16
19:1
09:07:13
Manap Abdzhalyl

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

6
Rahymbek Asylan

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

1/16
0:3
09:21:46
Zhumabek Dymat

Almaty oblysy, Taldyқorғan

7
Arapbai Erasyl

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/16
17:11
09:41:06
Serіkbai Samat

Almaty қalasy , Almaty қalasy

8
Mukanov Rustem

Pavlodar oblysy, Pavlodar

1/16
3:14
09:40:48
Kharlampyev Ruslan (CSKA)

Almaty қalasy , Almaty қalasy

9
Ahmetshyn Osmanzhan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
13:28
10:03:02
Abdyrashev Saparғaly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

10
Kaby Maksat

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

1/16
38:5
10:11:17
Ysmahulov Beharys

Maңғystau oblysy, Aқtau

11
Shymyrbai Sahynysh

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
10:4
10:22:06
Abuov Yslamғaly (CSKA)

Almaty қalasy , Almaty қalasy

12
Nabyev Tahyr

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
20:40
10:52:05
Shuytbaev Azat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

-73 Взрослые (Female)
13
Kanat Salyma

Batys Қazaқstan oblysy, Aқsai

1/8
8:20
10:53:08
Yrhebai Aizere

Almatynskaia oblast, Қaskelen

14
Borankulova Albyna

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
3:7
13:11:13
Muhamedzhanova Meruert

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-74 Взрослые (Male)
15
Aubәkіr Mady

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
5:11
13:23:26
Zhakyp Beibarys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

16
Mellatov Almas

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
13:4
13:34:23
Nohaibai Berdybek

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

17
Nұrsapaev Nұrlybek

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
7:9
13:46:02
Nұrheldі Tymur

Almaty қalasy , Almaty қalasy

18
Onbaev Nұrғysa

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
11:26
13:58:19
Sandybaev Shynhys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-63 Взрослые (Male)
19
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
26:23
14:54:14
Zhumabek Dymat

Almaty oblysy, Taldyқorғan

20
Arapbai Erasyl

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

1/8
16:18
14:59:12
Kharlampyev Ruslan (CSKA)

Almaty қalasy , Almaty қalasy

21
Abdyrashev Saparғaly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
41:21
15:03:21
Kaby Maksat

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

22
Shymyrbai Sahynysh

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
19:0
15:03:47
Shuytbaev Azat

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

-87 Взрослые (Male)
23
Shakyev Umbet

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
21:13
15:08:00
Ly Ruslan

Pavlodar oblysy, Pavlodar

24
Abdrahman Baғdat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

Semi-finals
19:7
15:22:40
Amanzhol Arlan

Pavlodar oblysy, Pavlodar

87+ Взрослые (Male)
25
Khasenov Bauyrzhan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Semi-finals
1:0
15:24:40
Rysbaev Dəuren

Maңғystau oblysy, Aқtau

-73 Взрослые (Female)
26
Elubai Aihul

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
0:1
15:24:07
Yrhebai Aizere

Almatynskaia oblast, Қaskelen

27
Muhamedzhanova Meruert

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Semi-finals
3:5
15:47:58
Orynbasar Aitolқyn

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

73+ Взрослые (Female)
28
Tkebaeva Meruert

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

Semi-finals
7:9
09:10:56
Suienbekova Maira

Atyrau oblysy, Atyrau

-74 Взрослые (Male)
29
Zhakyp Beibarys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Semi-finals
9:14
15:58:58
Mellatov Almas

Atyrau oblysy, Atyrau

30
Nұrheldі Tymur

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Semi-finals
5:18
16:11:15
Sandybaev Shynhys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-63 Взрослые (Male)
31
Bіrіmbai Eldar

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

Semi-finals
16:17
16:27:47
Kharlampyev Ruslan (CSKA)

Almaty қalasy , Almaty қalasy

32
Abdyrashev Saparғaly

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

Semi-finals
0:1
16:22:53
Shymyrbai Sahynysh

Almaty қalasy , Almaty қalasy

-87 Взрослые (Male)
33
Shakyev Umbet

Atyrau oblysy, Atyrau

Final
2:10
16:40:54
Abdrahman Baғdat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

87+ Взрослые (Male)
34
Sultanmuratov Yuldashbek

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

Final
19:14
16:55:28
Khasenov Bauyrzhan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-73 Взрослые (Female)
35
Yrhebai Aizere

Almatynskaia oblast, Қaskelen

Final
12:17
17:10:38
Orynbasar Aitolқyn

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

73+ Взрослые (Female)
36
Bəten Nuraiym

Almaty oblysy, Taldyқorғan

Final
2:12
09:10:56
Suienbekova Maira

Atyrau oblysy, Atyrau

-74 Взрослые (Male)
37
Mellatov Almas

Atyrau oblysy, Atyrau

Final
7:4
17:37:01
Sandybaev Shynhys

Almaty oblysy, Taldyқorғan

-63 Взрослые (Male)
38
Kharlampyev Ruslan (CSKA)

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Final
8:18
17:29:33
Shymyrbai Sahynysh

Almaty қalasy , Almaty қalasy