2.8 - 5.8.2018



Взвешивание 2-го дня с 13:00 до 15:00

Court 1 / Day 2

-58 Взрослые (Male)
1
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

1/32
20:11
08:08:55
Ysahulov Damyr

Pavlodar oblysy, Pavlodar

2
Baқtyiarov Telman

Atyrau oblysy, Құlsary

1/32
1:22
08:20:45
Rүstembek Dastan

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

3
Andosbaev Almas

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/32
1:0
08:21:20
Bazarbaev Әdіlet

Almaty қalasy , Almaty қalasy

4
Kubehenov Ғalymzhan

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/32
9:19
08:32:27
Ymantaev Aibek

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

-57 Взрослые (Female)
5
Nyhmatullaeva Aibanu

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/16
5:14
08:50:36
Kuanyshbekova Aihanym

Aқmola oblysy, Kөkshetau

6
Әlzaқ Ғanyia

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

1/16
18:9
09:09:01
Sarsenbai Balnur

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

7
Kairzhanova Madyna (CSKA)

Almaty қalasy , Taldyқorғan

1/16
4:15
09:19:22
Perdebaeva Ainura

Almaty қalasy , Almaty қalasy

8
Rapyhova Dylnaz

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

1/16
1:0
09:00:46
Amyrhanova Aiym

Aқmola oblysy, Kөkshetau

9
Dzhumahambetova Hauhar

Almaty oblysy, Қaskelen

1/16
11:2
09:27:25
Ahmetova Ұlbolsyn

Maңғystau oblysy, Aқtau

-58 Взрослые (Male)
10
Yshmetov Danyiar

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

1/16
3:19
09:41:29
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

11
Umbetbaev Elaman

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
7:13
09:55:23
Dairbaev Amanzhol

Almatynskaia oblast, Қaskelen

12
Beisenbai Erbol

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
18:12
10:05:52
Zholdybaiұly Medet

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

13
Rүstembek Dastan

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/16
1:21
10:14:01
Abdykalyev Marat (CSKA)

Almaty қalasy , Taldyқorғan

14
Dүisenov Dәuren

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

1/16
18:0
10:22:13
Andosbaev Almas

Almaty қalasy , Almaty қalasy

15
Aitbekov Temyrlan

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

1/16
1:0
10:15:40
Bolatov Alymzhan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

16
Karaev Daurbek

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
29:7
10:37:25
Saiasatov Sұltanbek

Atyrau oblysy, Atyrau

17
Ymantaev Aibek

Қaraғandy oblysy, Zhezқazғan

1/16
17:30
10:49:17
Nazarov Mұra

Maңғystau oblysy, Aқtau

-49 Взрослые (Female)
18
Sүiіnova Zhansaia

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/8
6:26
11:00:45
Bүrkіtova Zhanerke

Maңғystau oblysy, Aқtau

-57 Взрослые (Female)
19
Raimқұl Laura

Almaty oblysy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
15:5
11:10:43
Kuanyshbekova Aihanym

Aқmola oblysy, Kөkshetau

20
Әlzaқ Ғanyia

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

1/8
23:3
11:21:23
Perdebaeva Ainura

Almaty қalasy , Almaty қalasy

21
Ospanova Daryna

Almaty oblysy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
8:5
11:32:10
Rapyhova Dylnaz

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

22
Dzhumahambetova Hauhar

Almaty oblysy, Қaskelen

1/8
16:25
11:45:29
Zhұbanova Peryzat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-58 Взрослые (Male)
23
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
10:6
11:57:58
Dairbaev Amanzhol

Almatynskaia oblast, Қaskelen

24
Beisenbai Erbol

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/8
7:10
13:10:30
Abdykalyev Marat (CSKA)

Almaty қalasy , Taldyқorғan

25
Dүisenov Dәuren

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

1/8
23:5
13:18:08
Aitbekov Temyrlan

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

26
Karaev Daurbek

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
10:13
13:29:30
Nazarov Mұra

Maңғystau oblysy, Aқtau

-49 Взрослые (Female)
27
Zhandyldynova Adel

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Semi-finals
19:6
13:37:59
Bүrkіtova Zhanerke

Maңғystau oblysy, Aқtau

28
Muhametzhanova Aiherym

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

Semi-finals
7:4
13:49:05
Bazhenova Anna

Almaty қalasy , Almaty қalasy

-57 Взрослые (Female)
29
Raimқұl Laura

Almaty oblysy, Nұr-Sұltan қalasy

Semi-finals
0:12
14:02:56
Әlzaқ Ғanyia

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

30
Ospanova Daryna

Almaty oblysy, Nұr-Sұltan қalasy

Semi-finals
0:4
14:11:32
Zhұbanova Peryzat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-58 Взрослые (Male)
31
Zholdasbaev Sahdat

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
0:1
13:30:12
Abdykalyev Marat (CSKA)

Almaty қalasy , Taldyқorғan

32
Dүisenov Dәuren

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

Semi-finals
8:19
14:24:11
Nazarov Mұra

Maңғystau oblysy, Aқtau

-49 Взрослые (Female)
33
Zhandyldynova Adel

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Final
0:9
14:34:39
Muhametzhanova Aiherym

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

-57 Взрослые (Female)
34
Әlzaқ Ғanyia

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

Final
10:9
14:48:40
Zhұbanova Peryzat

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-58 Взрослые (Male)
35
Abdykalyev Marat (CSKA)

Almaty қalasy , Taldyқorғan

Final
15:7
15:01:11
Nazarov Mұra

Maңғystau oblysy, Aқtau