2.8 - 5.8.2018



Взвешивание 2-го дня с 13:00 до 15:00

Court 1 / Day 1

-54 Взрослые (Male)
1
Zhұmaғalyev Dәuren

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/32
6:5
08:30:03
Zhұmaғalyev Dәulet

Almaty қalasy , Almaty қalasy

-53 Взрослые (Female)
2
Yskulova Albyna

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/16
3:18
08:44:44
Kaiyrzhankyzy Tansholpan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

3
Kerymova Dyliara

Atyrau oblysy, Atyrau

1/16
2:18
08:56:03
Ubaidullaeva Nuryla

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

4
Mahanova Ulzhan

Atyrau oblysy, Atyrau

1/16
22:16
09:09:31
Қydyrғalyeva Hүlfairus

Atyrau oblysy, Atyrau

-54 Взрослые (Male)
5
Tұrsynbai Bүrkіt

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
5:10
09:29:40
Zhұmaғalyev Dәuren

Almaty қalasy , Almaty қalasy

6
Esқabylұly Erkebұlan

Atyrau oblysy, Құlsary

1/16
8:28
09:41:11
Zholdasov Nurlan

Almaty oblysy, Қaskelen

7
Yaryshev Ruslan

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/16
3:31
09:48:42
Mambetmұratov Saparkeldі

Maңғystau oblysy, Aқtau

8
Sahynbai Adylet

Aқtөbe oblysy, Aқtөbe

1/16
4:35
09:58:20
Nurbaev Beibarys

Atyrau oblysy, Atyrau

9
Sahytzhanov Rabyl

Zhambyl oblysy, Taraz

1/16
20:7
10:10:10
Baimaғambetov Atabek

Maңғystau oblysy, Aқtau

10
Ermekov Myras

Atyrau oblysy, Atyrau

1/16
7:27
10:21:03
Өmіrbek Bekbolat

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

11
Әdebyetov Bereket

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/16
14:35
10:33:13
Sliamhazyev Aian

Almaty қalasy , Almaty қalasy

12
Amanzholov Ravyl

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/16
23:19
10:46:01
Alberhenov Madyiar

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

-53 Взрослые (Female)
13
Saparbek Zhazyra

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

1/8
12:5
10:56:32
Kaiyrzhankyzy Tansholpan

Almaty oblysy, Taldyқorғan

14
Kazhtaeva Arailym

Aқmola oblysy, Kөkshetau

1/8
27:13
13:21:43
Kremzhanova Aiaulym

Shyғys Қazaқstan oblysy, Өskemen

15
Қosmaxanbet Botahөz

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

1/8
0:1
13:31:42
Ubaidullaeva Nuryla

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

16
Mahanova Ulzhan

Atyrau oblysy, Atyrau

1/8
0:21
13:49:01
Batyr Ainahүl

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

-54 Взрослые (Male)
17
Zhұmaғalyev Dәuren

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
15:30
14:52:33
Zholdasov Nurlan

Almaty oblysy, Қaskelen

18
Mambetmұratov Saparkeldі

Maңғystau oblysy, Aқtau

1/8
8:17
14:52:56
Nurbaev Beibarys

Atyrau oblysy, Atyrau

19
Sahytzhanov Rabyl

Zhambyl oblysy, Taraz

1/8
0:1
14:53:09
Өmіrbek Bekbolat

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

20
Sliamhazyev Aian

Almaty қalasy , Almaty қalasy

1/8
10:25
14:53:24
Amanzholov Ravyl

Maңғystau oblysy, Aқtau

-62 Взрослые (Female)
21
Khozhamuratova Symbat

Almaty oblysy, Taldyқorғan

1/8
0:8
14:55:20
Kazhymova Aiherym

Batys Қazaқstan oblysy, Oral

22
Serykbai Erketai

Aқmola oblysy, Kөkshetau

1/8
0:20
14:55:39
Ysataeva Anazhan

Atyrau oblysy, Atyrau

23
Mardan Adyia

Pavlodar oblysy, Pavlodar

1/8
4:9
15:47:59
Nұrғazyқyzy Amyna

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-53 Взрослые (Female)
24
Saparbek Zhazyra

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

Semi-finals
21:0
15:09:49
Kazhtaeva Arailym

Aқmola oblysy, Kөkshetau

25
Ubaidullaeva Nuryla

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy,

Semi-finals
0:2
15:22:06
Batyr Ainahүl

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

-54 Взрослые (Male)
26
Zholdasov Nurlan

Almaty oblysy, Қaskelen

Semi-finals
4:25
15:33:42
Nurbaev Beibarys

Atyrau oblysy, Atyrau

27
Өmіrbek Bekbolat

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

Semi-finals
7:19
15:45:52
Amanzholov Ravyl

Maңғystau oblysy, Aқtau

-62 Взрослые (Female)
28
Rasul Kamyla

Maңғystau oblysy, Aқtau

Semi-finals
3:0
16:02:18
Kazhymova Aiherym

Batys Қazaқstan oblysy, Oral

29
Ysataeva Anazhan

Atyrau oblysy, Atyrau

Semi-finals
1:6
16:12:56
Nұrғazyқyzy Amyna

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy

-46 Взрослые (Female)
30
Achylova Shasanam

Almaty қalasy , Almaty қalasy

Final
2:0
16:31:45
Edіlbaeva Aidana

Atyrau oblysy, Atyrau

-53 Взрослые (Female)
31
Saparbek Zhazyra

Қyzylorda oblysy, Қyzylorda

Final
5:6
16:43:03
Batyr Ainahүl

Astana қalasy, Nұr-Sұltan қalasy

-54 Взрослые (Male)
32
Nurbaev Beibarys

Atyrau oblysy, Atyrau

Final
18:9
16:55:49
Amanzholov Ravyl

Maңғystau oblysy, Aқtau

-62 Взрослые (Female)
33
Rasul Kamyla

Maңғystau oblysy, Aқtau

Final
1:2
17:11:14
Nұrғazyқyzy Amyna

Oңtүstіk Қazaқstan oblysy, Tүrkіstan қalasy